Simulation Of Conscience

Карта пересувань у часі та просторі.


Previous Entry Поділитися Next Entry
Лето в столице, тяжелое, как пистолет (с)
Портрет
zovsimplus

Часом вкрай важко курити. Відраза до фільтру, страх до диму. Не лізе в горло, стає комом, перетискаючи шляхи дихання, підриваючи шляхи відступу. З тривогою думаєш, ось, ну вже хочеться, здається саме час для сигарети, розминаєш, підносиш до пересохлих губ, вогник запальнички ласкаво торкається сигарети, короткий поцілунок. Короткий, але здатний дати поштовх. Якщо не полум’ю, то принаймні тлінню. Перша тяга, це не дим, не нікотин, тебе сповнює терпкий аромат, щем, те що треба. Друга, вона важча, вдихаєш смоли. Яким все одно не зробити легені чорнішими за серце. А третя обривається, як невчасна пісня. І, розсипаючи короткі бризки іскор, сигарета зминається на голові лева важкої попільнички. Знову мимо, знову не те.

Коли я переживу це літо, коли я перетну це пекло його збитими шляхами, я щось відчую. Я просто маю відчути бодай щось, полегшення, спокій, адреналін, кисень, смак, хоч щось. Але поки що треба йти. Гортаєш Гашека, піднімаєш настрій, збовтуєш у чарці італійську горілку, ніяк не зважуючись випити її. Колись я викурив кілька сигарет “Львів” вісімдесят другого року і зрозумів чому розвалився есересер – люди, які курять подібну лажу апріорі не можуть бути вдоволені своїм життям. І політичною системою. Те саме чекає і євросоюз – принаймні виходячи зі смакових якостей шведського шнапсу з кропом і мандаринової горілки Італії. Як таке взагалі можна виробляти? Куди дивиться Страсбурзький суд?

Місто приречене на літню посуху, на торф'яні пожежі за околицями, на відчай серпневої переситі. А ми приречені цьому місту. І я щасливий такій долі.


  • 1
Краще кидай палити:)

Усе ще LuckyStrike? ;)

кинути палити зараз - це підкоритися фашистським законам. тому ні, принаймні - поки що))

і - так, вони, недовгий період житану скінчився ще весною)

  • 1
?

Log in

No account? Create an account